Oferta

S

Zbudujemy nową instalację elektryczną.

O tym, że instalacja elektryczna jest jedną z podstawowych instalacji każdego obiektu mieszkalnego, czy też gospodarczego, przekonywać nie trzeba dziś nikogo. Prąd elektryczny zasila urządzenia ułatwiające wykonywanie codziennych zajęć, komunikowanie się z innymi, jak również zdobywanie informacji. Oświetla miejsca pracy, wypoczynku, oraz zacisza naszych domów. Skoro jest tak ważny w codziennym życiu, warto rozsądnie podejść do funkcjonalnego i bezpiecznego rozmieszczenia jego instalacji w naszych obiektach. Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom podejmiemy się zadania budowy nowej instalacji elektrycznej w budynku socjalnym, firmowym lub przemysłowym.

G

Zmodernizujemy istniejącą instalację elektryczną.

W każdym domu, czy mieszkaniu co pewien czas przeprowadza się remont. Warto wtedy pomyśleć o wymianie instalacji elektrycznej. Bardzo często przestarzałe instalacje są powodem awarii, a niekiedy mogą być bezpośrednim zagrożeniem dla bezpieczeństwa użytkowników. Jeśli chcesz pozbyć się problemów z elektrcznością, a co za tym idzie czuć się bezpiecznie w swoim domu, powinieneś wymienić swoją instalację elektryczną na nową. Nowa instalacja sprosta wszystkim wymaganiom jakie stawiają używane obecnie urządzenia elektryczne. Nie należy zapominać o tym, że nowa instalacja będzie przede wszystkim zgodna z obowiązującymi normami i przepisami prawa budowlanego, co zapewni Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo użytkowania. Chcesz mieć pewność że prace będą wykonane rzetelnie i fachowo? Zadzwoń lub napisz do nas. Przyjedziemy na miejsce, ustalimy zakres prac, doradzimy i wykonamy dla Ciebie profesjonalną usługę modernizacji instalacji elektrycznej.

a

Naprawimy uszkodzoną instalację elektryczną, lub jej elementy.

Instalacje elektryczne są narażone na awarie i zużycie elementów składowych, co niesie za sobą szereg konsekwencji niebezpiecznych dla użytkowników, oraz sprzętów podłącząnych do instalacji. Zdarza się, że awaria dotyczy tylko jednego, bądź kilku elementów. Często jednak zużyciu ulega znaczna jej część. W przypadku zaobserwowanie usterek, należy niezwłocznie skontaktować się z wykwalifikowanym specjalistą, który znajdzie przyczynę awarii i w sposób profesjonalny ją zlikwiduje. Pamiętajmy, że od tego zależy bespieczeństwo nasze i pozostałych osób kożystających z instalacji. Chętnie podejmiemy się naprawy Twojej uszkodzonej, bądź zużytej instalacji. Zaproponujemy najnowsze rozwiązania, zgodne z obowiązującymi standardami i przywrócimy jej dawną funkcjonalność, a przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania.

`

Zajmiemy się konserwacją, oraz serwisem instalacji elektrycznej.

Świadczymy także usługi w zakresie serwisu i konserwacji instalacji elektrycznych i ich elementów składowych.
Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy, że zarówno konserwacja, jak i serwisowanie, są niczym innym, jak tylko czynnościami zapobiegającymi awariom. Sieć elektryczna pracuje dla nas non stop, zapewniając chociażby odpowiednią temperaturę w lodówce. W sposób naturalny więc, zużywają się jej poszczególne elementy. Warto pamiętać, że każdy zużyty, bądź uszkodzony element, wpływa destrukcyjnie na kolejny, narażając go na ponadprzeciętne przeciążenia. Regularne kontrolowanie stanu instalacji, w znaczny sposób zapobiega nagłym awariom, których nikt z nas przecież nie lubi.

9